Новини 19:54

"Слуга народу" вирішила, кому і скільки місць дати в комітетах Ради

У комітеті з євроінтеграції буде працювати не більше семи нардепів.

Політична партія "Слуга народу" на свій розсуд визначила, скільки депутатів буде у кожному комітеті Верховної ради. Про це повідомила віце-прем'єра з європейської і євроатлантичної інтеграції Іванни Климпуш-Цинцадзе у Facebook.

 

За її словами, в комітеті з євроінтеграції буде працювати не більше семи нардепів.

 

"Знехтувавши спільним рішенням щодо граничного розміру комітетів, яке було досягнуто на першому засіданні підготовчої групи минулого тижня (від 7 до 31 депутата), керівництво монобільшості вирішило, що, наприклад, в комітеті з евроінтеграції повинні бути не не менше, а не більше, ніж сім (!) людей, водночас в комітеті, що опікуватиметься цифровою трансформацією, має працювати двадцять депутатів", - зауважила віце-прем'єр.

 

Зокрема, вона відзначила, що це питання не тільки порушення основ демократії та етики, а й ігнорування обраних українським народом і підтверджених новими керівниками пріоритетів.

 

Нагадаємо, 15 серпня стало відомо, що у Верховній Раді України дев'ятого скликання не буде Комітету у справах ветеранів та осіб з інвалідністю. Ініціатором ліквідації комітету стала партія “Слуга народу”.